Samtec FFSD-10-S-02.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 20 Positions, 2 , 51 mm, 1.27 mm
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Samtec FFSD-10-S-02.00-01-N.
Newark
Electro Sonic
TME
Sager Electronics
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-14.29%
Componentes relacionados
TE Connectivity1483353-1
Cable Assembly 0.1m 28AWG 10 to 10 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
TE Connectivity1483352-1
Cable Assembly 0.1m 28AWG 8 to 8 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 10 Positions, 6 ", 152 mm, 1.27 mm"
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assembly 0.1m 28AWG 6 to 6 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Picoflex PF-50 IDT-to-Picoflex PF-50 IDT Cable Assembly, 0.07m Length, Tin (Sn) Plating, 14 Circuits
Descripciones
Descripciones de Samtec FFSD-10-S-02.00-01-N suministradas por sus distribuidores.
Cable Assembly 0.05m 30AWG 1.27mm 20 POS IDC Connector F TIGER EYE™ Bulk
Cable Assembly, Idc-Free End, 20 Conductor, 2", Grey; Connector Type A:Idc Receptacle; Connector Type B:Free End; No. Of Positions:20Positions; Cable Length - Imperial:2"; Cable Length - Metric:51Mm; Connector Pitch:1.27Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-10-S-02.00-01-N