Samtec FFSD-05-D-02.50-01-N
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Samtec FFSD-05-D-02.50-01-N.
Samtec
Datasheet1 páginasHace 8 años
Newark
Sager Electronics
TME
Farnell
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+76.04%
Cadena de suministros
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Componentes relacionados
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 10 Positions, 6 ", 152 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Plug to IDC Receptacle, 10 Positions, 6 ", 152.4 mm, 1.27 mm, FFMD Series"
Ribbon Cables / IDC Cables .050 Tiger Eye IDC Ribbon Cable Assemblies, Terminal/Socket
Descripciones
Descripciones de Samtec FFSD-05-D-02.50-01-N suministradas por sus distribuidores.
Cable Assembly 0.06m 30AWG 1.27mm 10 to 10 POS IDC Connector to IDC Connector F-F TIGER EYE™ Bulk
Ribbon Cable, 10 Positions, 2.5 ", 64 mm, 1.27 mm"
SAMTEC FFSD-05-D-02.50-01-N Ribbon Cable, IDC Receptacle, IDC Receptacle, 10 Ways, 2.5 ", 63.5 mm, 1.27 mm
Cable Assembly, 10 Conductor(s), 30AWG, Flat Cable
CA FLAT 0.06M 30AWG 10 POS IDC CONN TO 10 POS IDC CONN F-F
CABLE ASSY, IDC RCPT-RCPT, 10P, 63.5MM; Connector to Connector: IDC Receptacle to IDC Receptacle; No. of Positions: 10Ways; Cable Length - Imperial: 2.5"; Cable Length - Metric: 63.5mm; Connector Pitch: 1.27mm; Cable Pitch: 0.
Tiger Eye Flat IDC Socket 1.27mm