Samtec FFMD-10-T-12.00-01-N
Ribbon Cables / IDC Cables .050 Tiger Eye IDC Ribbon Cable Assemblies, Terminal/Socket
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Samtec FFMD-10-T-12.00-01-N.
Newark
Datasheet1 páginasHace 8 años
Samtec
Electro Sonic
Tendencia de 3 meses:
+100%
Componentes relacionados
TE Connectivity1483353-1
Cable Assembly 0.1m 28AWG 10 to 10 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 4 ", 101.6 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 2 ", 50.8 mm, 1.27 mm"
TE Connectivity1483352-1
Cable Assembly 0.1m 28AWG 8 to 8 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 8 ", 203.2 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly 0.1m 28AWG 6 to 6 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Descripciones
Descripciones de Samtec FFMD-10-T-12.00-01-N suministradas por sus distribuidores.
Cable Assembly Flat Ribbon 0.3m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector M-F IDT-IDT Bulk
IDC Wire Cable 1.27mm .050"" Pitch
CABLE ASSY, IDC PLUG-RCPT, 20P, 304.8MM; Connector to Connector: IDC Plug to IDC Receptacle; No. of Positions: 20Ways; Cable Length - Imperial: 12"; Cable Length - Metric: 304.8mm; Connector Pitch: 1.27mm; Cable Pitch: 0.635mm
CABLE ASSEM .05" 20POS M-F 12"