Samsung Electro-Mechanics CL21C910JBANNNC
50V 91pF C0G 卤5% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
IHS
Datasheet3 páginasHace 10 años
Arrow Electronics
Samsung SCT
Future Electronics
Cadena de suministros
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
Samsung Electro-MechanicsCL21C820JBANNNL
Cap Ceramic 82pF 50V C0G 5% SMD 0805 125°C Paper T/R
Samsung Electro-MechanicsCL05C910JB5NNNC
Multilayer Ceramic Capacitor, 91 pF, 50 V, ± 5%, C0G (NP0), 0402 [1005 Metric]
CAP CER 91PF 50V C0G/NP0 0201 / 91 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
Yageo GroupC0402C101J5GACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 100pF C0G 0402 5%
50V 100pF NP0 ±5% 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
50V 82pF NP0 ±5% 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Descripciones
Descripciones de Samsung Electro-Mechanics CL21C910JBANNNC suministradas por sus distribuidores.
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 0+-30ppm/Celcius TC, 91pF, Surface Mount, 0805 inch
Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 91pF 50V C0G 5% SMD 0805 125°C Paper T/R
CL21 Series 91 pF 50 V ±5 % Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Chip Capacitor, 0805(2012), COG, 91pF, +/-5%, 50V, Standard