Samsung Electro-Mechanics CL21B222KBCNNNC
50V 2.2nF X7R 卤10% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
IHS
Datasheet36 páginasHace 10 años
Future Electronics
Arrow Electronics
Cadena de suministros
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
Yageo GroupC0805C222K5RACTU
SMD Comm X7R 0805 (2012Metric) Ceramic Capacitor 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm X7R ±10% 2200pF
Yageo GroupC0603C222K5RACTU
2200 PF ±10% 50V CERAMIC CAPACITOR X7R 0603 (1608 METRIC) ROHS COMPLIANT: YES
Samsung Electro-MechanicsCL10B222KB8NNND
50V 2.2nF X7R 卤10% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Samsung Electro-MechanicsCL10B222KB8NNNC
Cap Ceramic 0.0022uF 50V X7R 10% Pad SMD 0603 125C T/R
Descripciones
Descripciones de Samsung Electro-Mechanics CL21B222KBCNNNC suministradas por sus distribuidores.
CL21 Series 0805 2200 pF 50 V ±10% X7R Multilayer Ceramic Chip Capacitor
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, +-15% TC, 2.2nF, Surface Mount, 0805 inch
Samsung Electro-Mechanics
Ceramic capacitor SMD-0805 2.2nF /50V X7R# K +-10% SAMSUNG , RoHS
Cap Ceramic 0.0022uF 50V X7R 10% Pad SMD 0805 125C T/R
0805 (2012Metric) CERAMIC CAPACITOR CL 50V 2200pF ±10% X7R