Samsung Electro-Mechanics CL10C471JC8NNNC
100V 470pF C0G 卤5% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
IHS
Datasheet36 páginasHace 10 años
Future Electronics
TME
Arrow Electronics
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-28.50%
Cadena de suministros
Country of OriginMainland China, Philippines, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2006-11-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
Componentes relacionados
0603 470 pF 100 V ±5% Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
100V 470pF NP0 ±5% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
25V 470pF NP0 ±5% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
250V 470pF NP0 ±5% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
50V 470pF C0G ±5% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
CAP CER 470PF 50V C0G 0603 / 470 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Descripciones
Descripciones de Samsung Electro-Mechanics CL10C471JC8NNNC suministradas por sus distribuidores.
CAP CER 470PF 100V C0G/NP0 0603 / 470 pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 0+-30ppm/Celcius TC, 470pF, Surface Mount, 0603 inch
Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 470pF 100V C0G 5% SMD 0603 125°C Paper T/R
CL10 Series 470 pF 100 V ±5 % Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Chip Capacitor (MLCC) 0603 470pF ±5% 100V C0G(NP0)