Samsung Electro-Mechanics CL10C3R5CB8NNNC
50V 3.5pF C0G 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
IHS
Datasheet36 páginasHace 10 años
Arrow Electronics
Future Electronics
Cadena de suministros
Country of OriginMainland China, Philippines, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2010-07-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
Samsung Electro-MechanicsCL21C3R3BBANNNC
50V 3.3pF C0G 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
50V 3.3pF C0G 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Samsung Electro-MechanicsCL05C3R3CB5NNNC
50V 3.3pF C0G 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
50V 3.6pF C0G 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Descripciones
Descripciones de Samsung Electro-Mechanics CL10C3R5CB8NNNC suministradas por sus distribuidores.
Cap Ceramic 3.5pF 50V C0G 0.25pF SMD 0603 125°C Cardboard T/R
0603 (1608Metric) CERAMIC CAPACITOR CL 50V 3.5pF ±0.25pF C0G NP0
CL10 Series 3.5 pF 50 V ±0.25 pF Tol. C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 7.14% +Tol, 7.14% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000035uF, Surface Mount, 0603
CAP CER 3.5PF 50V C0G/NP0 0603