Samsung Electro-Mechanics CL10C0R3BB8NNNC
Multilayer Ceramic Capacitor, 0.3 pF, 50 V, ± 0.1pF, C0G (NP0), 0603 [1608 Metric]
IHS
Datasheet36 páginasHace 11 años
Future Electronics
Arrow Electronics
Cadena de suministros
Country of OriginMainland China, Philippines, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2010-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
50V 0.3pF C0G 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
25V 0.3pF C0G 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Descripciones
Descripciones de Samsung Electro-Mechanics CL10C0R3BB8NNNC suministradas por sus distribuidores.
50V 0.3pF C0G 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Cap Ceramic 0.3pF 50V C0G 0.1pF SMD 0603 125°C Paper T/R
CL10 Series 0.3 pF 50 V ±0.1 pF Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
0603 (1608Metric) CERAMIC CAPACITOR CL 50V 0.3pF ±0.1pF C0G NP0
Chip Capacitor (MLCC) 0603 0.3pF ±0.1pF 50V C0G(NP0)
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 33.33% +Tol, 33.33% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000003uF, Surface Mount, 0603
CAP CER 0.3PF 50V C0G/NP0 0603