Ruilon SMD3225-090N
1kA ±30% 90V 2 1210 Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS
Precio y existencias
Descripciones
Descripciones de Ruilon SMD3225-090N suministradas por sus distribuidores.
1KA 1210 3.2mm*2.5mm*2.5mm
Gas discharge tube, number of electrodes: 2 DC breakdown voltage: 90V accuracy: ± 30% pulse discharge current: 1ka inter electrode capacitance: 0.5pf