Ralec RTT061470FTP
250mW Thick Film Resistors 150V ±100ppm/℃ ±1% 147Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Ralec RTT061470FTP.
IHS
Datasheet11 páginasHace 2 años
Cadena de suministros
Country of OriginMainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-03-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descripciones
Descripciones de Ralec RTT061470FTP suministradas por sus distribuidores.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 147ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
147¦¸ ¡À1% 250mW ¡À100ppm/¡æ 1206