Yageo Group PA4343.472NLT
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz 13.5A 0.0084Ohm DCR T/R
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Yageo Group PA4343.472NLT.
IHS
Datasheet5 páginasHace 5 años
Master Electronics
Sager Electronics
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-29.21%
Cadena de suministros
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2016-01-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Componentes relacionados
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Carbonyl Powder-Core, SMD, 5349
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Iron 15A 0.0112Ohm DCR T/R
Wurth Elektronik744750560047
INDUCTOR, POWER, 4.7UH, 14.5A, 3.1MOHM, THT MOUNT, 1415 SIZE, WE-FAMI
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Metal 10A 0.011Ohm DCR 5150 Automotive T/R
Ind Power Chip Shielded Wirewound 4.7uH 20% 200KHz 13.5A T/R
Descripciones
Descripciones de Yageo Group PA4343.472NLT suministradas por sus distribuidores.
PA4343 SMT Molded Power Inductor Series, up to 55A, 6.5mm Max Height
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, SMD, 5550
FIXED IND 4.7UH 13.5A 8.4MOHM SM
Shielded Molded Powder Inductor, 4.7 uH, RoHS
Pulse SCT
PA4343.XXXNLT Nonstandard 0.551Lx0.504W 14.00mmx12.80mm 4.7muH
100KHz 28A 13.5A 4.7¦ÌH 8.4m¦¸ ¡À20% , 14mm*12.8mm*6.5mm
Power Inductors - SMD 4.7uH 13.5A 6.5mm 20% Low Prof
PA4343.472NLT, YAGEO / PULSE ELECTRONICS
Power Inductor, 4.7Uh, Shielded, 28A; Inductance:4.7Μh; Rms Current (Irms):13.5A; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):28A; Product Range:Pa4343.xxxnlt Series; Dc Resistance Max:8.4Mohm; Product Length:13.5Mm Rohs Compliant: Yes |Pulse Electronics PA4343.472NLT