Panduit T25R-C20Y
Spiral Wrap, .25" (6.3Mm) X 100, Fire R Rohs Compliant: Yes |Panduit T25R-C20Y
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Panduit T25R-C20Y.
Master Electronics
Datasheet4 páginasHace 12 años
Sager Electronics
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+8.78%
Cadena de suministros
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Componentes relacionados
PanduitHLT2I-X0
Panduit HLT2I-X0 Cable Tie, 8"L, Nylon,Black, 10Piece, Tak-Ty Series
PanduitCLT38F-C20
Sleeving, Split Corrugated Loom, PE (Polyethylene), Black, 10.5 mm, 30.5 m, 100 ft
Network Cable Wiring Accessories GROMMET EDGING 100' BLACK PE W/ADHESIVE
TE Connectivity500031-1
Plastic Cable Wrap, Cable Clamps, Cable Ties and Accessories, Tapes and Sealants
TE Connectivity / RaychemHFT5000-30/15-0-SP
Cable Accessories Heat Shrinkable Tubing Polyolefin Black Spool
TE Connectivity500030-1
Descripciones
Descripciones de Panduit T25R-C20Y suministradas por sus distribuidores.
Panduit T25R-C20Y Spiral Wrap, offers abrasion protection for wires, cables, hoses and tubing, .25" (6.3mm) x 100', fire resistant polyethylene, black. Spiral Wrap, .25" (6.3mm) x 100', Fire R
SPIRAL WRAP, POLYETHYLENE, 30.5M, BLACK; External Diameter - Imperial: 0.25"; External Diameter - Metric: 6.4mm; Wrap Material: Polyethylene; Wrap Colour: Black; Reel Length (Imperial): 100ft; Reel Length (Metric): 30.5m; Bund