Panduit SE75PFR-CR0
Braided Cable Sleeve, 3/4 in Inside Dia., 1-1/4 in Max Bundle Dia., 100 ft, Polyethylene, Black
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Panduit SE75PFR-CR0.
Sager Electronics
Datasheet2 páginasHace 19 años
Datasheet1 páginasHace 0 años
element14 APAC
Electro Sonic
Newark
Future Electronics
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-5.95%
Cadena de suministros
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Componentes relacionados
PanduitHLT2I-X0
Panduit HLT2I-X0 Cable Tie, 8"L, Nylon,Black, 10Piece, Tak-Ty Series
PanduitSE50P-CR0
Braided Cable Sleeve, 1/2 in Inside Dia., 3/4 in Max Bundle Dia., 100 ft, Black
PanduitCLT38F-C20
Sleeving, Split Corrugated Loom, PE (Polyethylene), Black, 10.5 mm, 30.5 m, 100 ft
TE Connectivity500031-1
Plastic Cable Wrap, Cable Clamps, Cable Ties and Accessories, Tapes and Sealants
Alpha WireSW41 BK005
Cable Accessories Spiral Wrap Tubing Polyethylene Black
TE Connectivity / RaychemHFT5000-30/15-0-SP
Cable Accessories Heat Shrinkable Tubing Polyolefin Black Spool
Descripciones
Descripciones de Panduit SE75PFR-CR0 suministradas por sus distribuidores.
Non-Heat Shrink Tubing and Sleeves Exp. Sleeving .75" (19.1mm)Flame Ret.
Panduit SE75PFR-CR0 Braided Expandable Sleeving, 0.75" diameter (19.1mm), provides continuous abrasion resistance for wires, cables and tubing. The highly flexible open weave will not trap heat or humidity, black, Flame Retardant, Polyethylene Terephthalate, 100 ft. per reel Exp. Sleeving, .75" (19.1mm),Flame Ret.,