Panduit SE50PFR-DR10
Braided Cable Sleeve, 1/2 in Inside Dia., 3/4 in Max Bundle Dia., 500 ft, White
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Panduit SE50PFR-DR10.
Master Electronics
Datasheet1 páginasHace 18 años
RS (Formerly Allied Electronics)
Farnell
Electro Sonic
Cadena de suministros
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Componentes relacionados
PanduitPWT50
Flexible conduit/cable hanger 1 1/8 bundle 3 runs of MC/AC 50 lbs. ultimate load.
PanduitT25F-C10
PANDUIT T25F-C10 Spiral Wrap, 0.374 ", 9.5 mm, Polyethylene, White, 100 ft, 30.5 m
PanduitPWT75
Alpha WireSW13 WH005
FIT WIRE MANAGEMENT, SW13 WHITE 100 FT FIRE RESISTANT POLYETHYLENE Removed 4/21/23
Alpha WireSW12 WH005
FIT WIRE MANAGEMENT, SW12 WHITE 100 FT FIRE RESISTANT POLYETHYLENE Removed 4/21/23
TE Connectivity500005-1
Plastic Cable Wrap Cable Clamps Cable Ties and Accessories Tapes and Sealants
Descripciones
Descripciones de Panduit SE50PFR-DR10 suministradas por sus distribuidores.
Cable Accessories Sleeving Polyethylene Terephthalate White Reel
Spiral Wraps, Sleeves, Tubing & Conduit 500' EXP SLEEVING F/R WHITE
Exp. Sleeving, .50" (12.7Mm), Flame Ret. |Panduit SE50PFR-DR10
Panduit Sales Corp Braided Sleeve Fr 50inX500ftWht1Rl
Panduit SLEEVING- EXPANDABLE WHT
BRAIDED SLEEVE, 12.7MM, PET, 152.4M;
EXPAND SLEEVE 1/2" X 500' WHITE
Panduit SE50PFR-DR10 Braided Expandable Sleeving, 0.50" diameter (12.7mm), provides continuous abrasion resistance for wires, cables and tubing. The highly flexible open weave will not trap heat or humidity, white, Flame Retardant, Polyethylene Terephthalate, 500 ft. per reel Exp. Sleeving, .50" (12.7mm), Flame Ret.