Panduit SE50PFR-CR0
Braided Cable Sleeve, 1/2 in Inside Dia., 3/4 in Max Bundle Dia., 100 ft, Black
Ficha técnica
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Panduit SE50PFR-CR0.
Master Electronics
Datasheet1 páginasHace 14 años
Sager Electronics
Electro Sonic
element14 APAC
Newark
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+17.19%
Componentes relacionados
PanduitHLT2I-X0
Panduit HLT2I-X0 Cable Tie, 8"L, Nylon,Black, 10Piece, Tak-Ty Series
PanduitSE50P-CR0
PanduitCLT38F-C20
Sleeving, Split Corrugated Loom, PE (Polyethylene), Black, 10.5 mm, 30.5 m, 100 ft
TE Connectivity500031-1
Plastic Cable Wrap, Cable Clamps, Cable Ties and Accessories, Tapes and Sealants
TE Connectivity / RaychemHFT5000-30/15-0-SP
Cable Accessories Heat Shrinkable Tubing Polyolefin Black Spool
TE Connectivity500030-1
Descripciones
Descripciones de Panduit SE50PFR-CR0 suministradas por sus distribuidores.
Panduit SE50PFR-CR0 Braided Expandable Sleeving, 0.50" diameter (12.7mm), provides continuous abrasion resistance for wires, cables and tubing. The highly flexible open weave will not trap heat or humidity, black, Flame Retardant, Polyethylene Terephthalate, 100 ft. per reel Exp. Sleeving, .50" (12.7mm),Flame Ret.,