Panduit SE12P-TR0
Braided Cable Sleeve, 0.12 in Inside Dia., 1/4 in Max Bundle Dia., 200 ft, Black
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Panduit SE12P-TR0.
Sager Electronics
Datasheet1 páginasHace 14 años
Datasheet1 páginasHace 0 años
Newark
element14
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-2.01%
Cadena de suministros
Introduction Date2016-01-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Componentes relacionados
PanduitHLT2I-X0
Panduit HLT2I-X0 Cable Tie, 8"L, Nylon,Black, 10Piece, Tak-Ty Series
PanduitCLT38F-C20
Sleeving, Split Corrugated Loom, PE (Polyethylene), Black, 10.5 mm, 30.5 m, 100 ft
Network Cable Wiring Accessories GROMMET EDGING 100' BLACK PE W/ADHESIVE
TE Connectivity500031-1
Plastic Cable Wrap, Cable Clamps, Cable Ties and Accessories, Tapes and Sealants
TE Connectivity / RaychemHFT5000-30/15-0-SP
Cable Accessories Heat Shrinkable Tubing Polyolefin Black Spool
TE Connectivity500030-1
Descripciones
Descripciones de Panduit SE12P-TR0 suministradas por sus distribuidores.
Cable Accessories Braided Expandable Sleeving Polyethylene Terephthalate Black
Panduit SE12P-TR0 Braided Expandable Sleeving, 0.13" diameter (3.2mm), provides continuous abrasion resistance for wires, cables and tubing. The highly flexible open weave will not trap heat or humidity, black, Polyethylene Terephthalate, 200 ft. per reel. Exp. Sleeving, 0.13" (31.8mm),Black