Panduit CCH69-S10-C
Cable clamp, max. bundle Ø 17.5 mm, PA, natural, (L x W x H) 19.1 x 12.7 x 20.1 mm, CCH69-S10-C
Ficha técnica
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Panduit CCH69-S10-C.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1 páginasHace 20 años
Datasheet1 páginasHace 14 años
Electro Sonic
Master Electronics
Burklin Elektronik
Newark
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-6.00%
Componentes relacionados
Fastener, P Clip, Screw Mount Cable Clamp, 9.5 mm, Nylon 6.6 (Polyamide 6.6), Natural, 13.5 mm
Cable clamp, max. bundle Ø 7.9 mm, nylon, natural, (L x W x H) 12.7 x 12.7 x 7.9 mm
Fixed diameter cable clamp, heavy duty, No 10 screw M5, .25 in 6.4mm bundle, white, 500PK
Descripciones
Descripciones de Panduit CCH69-S10-C suministradas por sus distribuidores.
Fixed diameter cable clamp heavy duty 10 screw (M5) .69 (17.5mm) bundle white standard package.
Cable Clamp, Nylon 6/6, 0.69 in Bundle Dia., Natural, 1.145 in L, 100 PK
Fixed Diameter Clamp. 0.69 Inch (17.5 mm) Bundle Diameter. No. 10 (M5) Screw. Durable nylon cable clamp. Fully rounded inside edges minimize abrasion to wire bundles. Secure using secondary mechanical fastener (not included). Material is Nylon 6.6. Color is Natural.