Panduit CCH119-S10-C0
Cable Mounting & Accessories CABLE CLAMPS, 1 3/16'
Ficha técnica
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Panduit CCH119-S10-C0.
Master Electronics
Datasheet1 páginasHace 20 años
Farnell
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+0.00%
Cadena de suministros
Country of OriginUS
Componentes relacionados
Fixed diameter cable clamp heavy duty 10 screw (M5) 1.12 (28.5mm) bundle black bulk package.
Cable Mounting & Accessories Fixed Dia Clamp 1" #10 BLK
Cable Mounting & Accessories Fixd Dia Clamp 1.25 (318mm) Bundle
Descripciones
Descripciones de Panduit CCH119-S10-C0 suministradas por sus distribuidores.
Panduit CCH119-S10-C0 Fixed diameter cable clamp, heavy duty, #10 screw (M5), 1.19" (30.2mm) bundle, black, bulk package. Fixed Dia Clamp, 1.19" (30.2mm) Bundle,
P CLIP, FIXED DIAMETER, BLACK; Cable Clamp / Clip Type:Screw Mount Cable Clamp; Internal Diameter:30.2mm; Cable Clamp / Clip Material:Nylon (Polyamide); Cable Clamp / Clip Colour:Black; External Length:-; External Width:12.7mm; RoHS Compliant: Yes