Panduit ACC62-AT-C0
Cord Clip 1.12 in. W x 1.24 in. L Adhesive Back/Mtg Nylon 6.6 Black 0.62 in. OD Cable
Ficha técnica
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Panduit ACC62-AT-C0.
Sager Electronics
Datasheet1 páginasHace 16 años
Electro Sonic
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-16.44%
Componentes relacionados
PanduitACC62-A-D
Fastener, Adhesive Backed Cable Clamp, 15.7 mm, Nylon 6.6 (Polyamide 6.6), Natural, 31.4 mm
PanduitACC62-A-C
Wire Marker Products CORD CLIP,ADH,0.62 BUNDLE,NAT
Cable Mounting & Accessories High bond adhesive W /R NYL 6/6cord clip
Descripciones
Descripciones de Panduit ACC62-AT-C0 suministradas por sus distribuidores.
Cable Clip, Nylon 6/6, 0.62 in Bundle Dia., Black, 1.24 in L, 100 PK
Cable Management, Backed Cord Clip Nylon 6/6 Black Adhesive 15.7mm
Cable Mounting & Accessories Cord Clip, Hi Temp A dh. .62 WRBL
Adhesive Backed Cord Clip Rohs Compliant: Yes |Panduit ACC62-AT-C0
Adhesive backed cord clip high temp .62 (15.8mm) bundle weather resistant black standard package.
Panduit Sales Corp CordclipHitmpadh62inBdlWrblPk100
GLOVE, POLYAMIDE, L/FREE, PU, SIZE 6 - More Details
CORD CLIP, HI TEMP ADH., .62" (15.8MM) B
CBL CLIP C-TYPE BLACK ADHESIVE
Cord Clip. High Temperature Adhesive. 0.62 Inch (15.8 mm) Bundle Diameter. Use to hold cords, cable or wire bundles. Bundles are easily snapped into or out of the clips. Use Indoors. Material is Weather Resistant Nylon 6.6. Color is Black.