Panduit ACC19-AT-C0
Cable Management, Backed Cord Clip Nylon 6/6 Black Adhesive 4.8mm
Ficha técnica
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Panduit ACC19-AT-C0.
Sager Electronics
Datasheet1 páginasHace 16 años
Electro Sonic
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-40.03%
Cadena de suministros
Country of OriginUS
Componentes relacionados
Cable Clip, Nylon 6/6, 0.19 in Bundle Dia., Black, 3/4 in L, 100 PK
Cable Mounting & Accessories Cord Clip Adh. .19 ( 4.8mm) Bundle BL
TE Connectivity1-350087-0
Cable Tie Mount Base, Black Rohs Compliant: Yes |Amp Te Connectivity 1-350087-0
Descripciones
Descripciones de Panduit ACC19-AT-C0 suministradas por sus distribuidores.
Cable Mounting & Accessories Cord Clip Hi Temp Ad h. .19 (4.8mm)
Cable Clamps and Clips Clip Adhesive Nylon 6.6 Black 4.8mm
Cable Clip, Black, Nylon 6/6, 0.2 lb. Strength, 100 PK
Adhesive backed cord clip high temp .19 (4.8mm) bundle weather resistant black standard package.
Panduit Sales Corp CordclipHitmpadh19inBdlWrblPk100
CORDCLIP,HITMPADH,.19"BDL,WRBL,PK100 ROHS COMPLIANT: YES
CORD CLIP, HI TEMP ADH., .19" (4.8MM) BU
CBL CLIP C-TYPE BLACK ADHESIVE
Cord Clip. High Temperature Adhesive. 0.19 Inch (4.8 mm) Bundle Diameter. Use to hold cords, cable or wire bundles. Bundles are easily snapped into or out of the clips. Use Indoors. Material is Weather Resistant Nylon 6.6. Color is Black.