Panasonic ERJ3EKF9103V
Res Thick Film 0603 910K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Panasonic ERJ3EKF9103V.
Panasonic
Datasheet3 páginasHace 9 años
Newark
JRH Electronics
element14 APAC
Burklin Elektronik
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
Restocked
Componentes relacionados
Res Thick Film 0603 910K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC0603FR-07910KL
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±1% 910kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupAC0603FR-07910KL
Res Sulfur Resistant Thick Film 0603 910k Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Ceramic Paper T/R
PanasonicERJ-3EKF1004V
Res Thick Film 0603 1M Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Descripciones
Descripciones de Panasonic ERJ3EKF9103V suministradas por sus distribuidores.
100mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 910kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Resistor, thick film, SMD 0603 (1608), 910 kΩ, 0.1 W, ±1 %, ERJ3EKF9103V
Thick Film Chip Res, 0603, 1%, Precision; Thick Film Chip Res, 0603, 1%, Precision 910Kohm, 7 inch reel
Precision Thick Film Chip Resistors / 0603 / 1% / 910000Ohm / 0,1W / T.C.R. -100
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 910000ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
0603 (1608Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 0.1W 1/10W 910kOhm ±100ppm/C
Thick Film Resistors - SMD 0603 910Kohms 1% AEC-Q200
Panasonic ERJ3EKF9103V - General Purpose Chip Resistors
RESISTOR, THICK, 910K, 0.1W, 1%, REEL; Product Range:PANASONIC - ERJ Series; Resistance:910kohm; Power Rating:100mW; Resistance Tolerance:± 1%; Resistor Case Style:0603 [1608 Metric]; Resistor Element Material:Thick Film; Temperature Coefficient:± 100ppm/°C; Voltage Rating:75V; Packaging:Reel; Resistor Mounting:SMD; Resistor Terminals:Wraparound