Panasonic ERJ3EKF1333V
Res Thick Film 0603 133K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Panasonic ERJ3EKF1333V.
Future Electronics
Datasheet3 páginasHace 9 años
Datasheet3 páginasHace 15 años
Datasheet3 páginasHace 15 años
Datasheet6 páginasHace 17 años
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
Master Electronics
Burklin Elektronik
Cadena de suministros
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1998-02-25
Componentes relacionados
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 133000ohm, 75V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
Yageo GroupRC0603FR-07133KL
Res Thick Film 0603 133K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 133000ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
TE ConnectivityCRG0603F120K
Res Thick Film 0603 120K Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD SMD
Yageo GroupRC0603FR-07120KL
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±1% 120kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descripciones
Descripciones de Panasonic ERJ3EKF1333V suministradas por sus distribuidores.
Res Thick Film 0603 133K Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Avnet Japan
Thick Film Chip Res, 0603, 1%, Precision; 133Kohm, 7 Inch Reel
ERJ FIXED RESISTOR 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 133kOhm 0.1W 1/10W
ERJ Series 0603 133 kOhm 0.1 W ±1 % ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Resistor,Thick Film,Res 133 Kilohms,Pwr-Rtg 0.1 W,Tol 1%,SMT,0603,Cut Tape
Precision Thick Film Chip Resistor, 133000 ½, 1 %, 0.1 W
Panasonic SCT
Panasonic ERJ3EKF1333V - General Purpose Chip Resistors
RESISTOR, THICK, 133K, 0.1W, 1%, REEL; Product Range:PANASONIC - ERJ Series; Resistance:133kohm; Power Rating:100mW; Resistance Tolerance:± 1%; Resistor Case Style:0603 [1608 Metric]; Resistor Element Material:Thick Film; Temperature Coefficient:± 100ppm/°C; Voltage Rating:75V; Packaging:Cut Tape; Resistor Mounting:SMD; Resistor Terminals:Wraparound