Panasonic ERJ-U1TF7503U
Res Thick Film 2512 750K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Panasonic ERJ-U1TF7503U.
IHS
Datasheet8 páginasHace 5 años
Panasonic
Newark
Farnell
Componentes relacionados
Res Thick Film 2512 750K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ-1TNF7503U
Res Thick Film 2512 750K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupAC2512FK-07750KL
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 750kΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 715000ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
TE Connectivity3521750KFT
Res Thick Film 2512 750K Ohm 1% 2W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE Connectivity3521750KFT
Descripciones
Descripciones de Panasonic ERJ-U1TF7503U suministradas por sus distribuidores.
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 750000ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Res Anti-Sulfured Thick Film 2512 750k Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
Resistor, thick film, SMD 2512 (6330), 750 kΩ, 1 W, ±1 %, ERJU1TF7503U
Thick Film Resistors - SMD 2512 1% 750Kohm Anti-Sulfur AEC-Q200
2512 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 2512 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 750KOHM
Panasonic ERJU1TF7503U - Anti-Sulfurated Chip Resistors
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 750 Kohm, 1 W, - 1%, 200 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJU1TF7503U
RES, 750K, 1%, 1W, 2512, THICK FILM; Resistor Case Style: 2512 [6432 Metric]; Resistance: 750kohm; Product Range: ERJU1T Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 1W; Resistance Toleran