Panasonic ERJ-PA3F6193V
Res Anti-Surge Thick Film 0603 619k Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Panasonic ERJ-PA3F6193V.
IHS
Datasheet9 páginasHace 5 años
Panasonic
element14 APAC
Componentes relacionados
TE Connectivity / AMP4-2176177-5
Res High Power Thick Film 0603 680k Ohm 1% 1/5W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
TE Connectivity / AMP4-2176177-4
Surface Mount Thick Film Resistor, Crg Series, 560 Kohm, 200 Mw, - 1%, 50 V Rohs Compliant: Yes
PanasonicERJPA3F5603V
Res Thick Film 0603 560K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-PA3F5903V
Res Anti-Surge Thick Film 0603 590k Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Anti-Surge High Power Thick Film Chip Resistor, 576000 ½, 1 %, 0.25 W
SG73S FIXED RESISTOR 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 560kOhm 0.2W 1/5W
Descripciones
Descripciones de Panasonic ERJ-PA3F6193V suministradas por sus distribuidores.
Avnet Japan
Anti-Surge High Power Thick Film Chip Resistor, 619000 ½, 1 %, 0.25 W
Panasonic SCT
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 619000ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
0603 New Anti-Surge Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJPA3F6193V
SMD Thick Film 0603 0,25W 1% 619K
Panasonic ERJPA3F6193V - Small & High Power Chip Resistors
RES, 619K, 1%, THICK FILM; Resistor Case Style: 0603 [1608 Metric]; Resistance: 619kohm; Product Range: ERJPA3 Series; Voltage Rating: 150V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 250mW; Resistance Tolerance: ± 1%