Panasonic ERJ-6GEYJ911V
Res Thick Film 0805 910 Ohm 5% 1/8W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Panasonic ERJ-6GEYJ911V.
Panasonic
Datasheet0 páginasHace 0 años
Newark
JRH Electronics
Farnell
Future Electronics
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-0.07%
Cadena de suministros
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
Componentes relacionados
Res Thick Film 0805 910 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive
Res Thick Film 0805 910 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.125W, 910ohm, 150V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0805
Res Thick Film 0805 820 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0805 1K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0805 820 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Descripciones
Descripciones de Panasonic ERJ-6GEYJ911V suministradas por sus distribuidores.
Avnet Japan
125mW Thick Film Resistors ±5% ±200ppm/℃ 910Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Thick Film Chip Res, 0805, 1/10W 5%; 910Ohm, 7 Inch Reel Rohs Compliant: Yes
ERJ FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 910Ohm 0.125W 1/8W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 910ohm, 150V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0805
SMD THICK FILM RESISTOR 0805 910R (REEL)
Panasonic ERJ6GEYJ911V - General Purpose Chip Resistors
RES, 910R, 5%, 0.125W, 0805, THICK FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 910ohm; Product Range: ERJ6GE Series; Voltage Rating: 150V; Resistor E; Available until stocks are exhausted Alternative available