Panasonic ERA-8AEB2670V
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 267ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Panasonic ERA-8AEB2670V.
Panasonic
Datasheet3 páginasHace 10 años
Master Electronics
Electro Sonic
Panasonic SCT
Burklin Elektronik
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+0.00%
Cadena de suministros
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
Componentes relacionados
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 267ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Yageo GroupRT1206BRD07249RL
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 249Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 255ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 274ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Yageo GroupRT1206BRD07261RL
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 261Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descripciones
Descripciones de Panasonic ERA-8AEB2670V suministradas por sus distribuidores.
THIN FILM RESISTOR, CHIP, 1206, 1/4W, / 0.1%, 25PPM, 267OHM
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.25W, 267½, 0.1%, 1206, RoHS
Panasonic SCT
RES SMD 267 OHM 0.1% 1/4W 1206
Surface Mount Thin Film Resistor, Aec-Q200 Era Series, 267 Ohm, 250 Mw, - 0.1%, 150 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA8AEB2670V
RES, THIN FILM, 267R, 0.1%, 0.25W, 1206
Panasonic ERA8AEB2670V - High Precision Chip Resistors
RES, 267R, 0.1%, 0.25W, 1206, METAL FILM; Resistor Case Style: 1206 [3216 Metric]; Resistance: 267ohm; Product Range: ERA8A Series; Voltage Rating: 150V; Resistor Element Material: Thin Film; Power Rating: 250mW; Resistance To