Orion OA254AP-22-1TB
254 mm x 254 mm x 89 mm Tube Axial Fan 230 VAC Ball Bearing 547CFM 55dBA Terminals
Production
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Orion OA254AP-22-1TB.
Future Electronics
Datasheet1 páginasHace 15 años
Datasheet1 páginasHace 0 años
IHS
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Factory Futures
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-19.68%
Cadena de suministros
Country of OriginTAIWAN
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8414.59.6590
Introduction Date2018-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
AC Fan Axial Ball Bearing 115V 80V to 130V 460CFM/547CFM 52dB/55dB 254 X 89mm High Speed
AC Fan Axial Ball Bearing 115V 550CFM 55dB 254 X 89mm High Speed
Descripciones
Descripciones de Orion OA254AP-22-1TB suministradas por sus distribuidores.
Orion Fans OA254AP-22-1TB AC Fan, 230V/33W, 547CFM, 254x89mm, OA254AP Series
Axial Fan, Ball, 547Cfm, 55Db, 33W, 230V; Nominal Rated Voltage Ac:230V; Fan Frame Type:Circular; Fan Frame Size:254Mm; External Depth:89Mm; Bearing Type:Ball Bearing; Air Flow - Cfm:547Cfm; Noise Rating:55Dba; Power Rating:33W Rohs Compliant: Yes |Orion Fans OA254AP-22-1TB