onsemi NLAS4783BMN1R2G
NLAS Series SPDT 4.5 V 1 Ohm Surface Mount Triple Analog Switch - QFN-16
EOL
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para onsemi NLAS4783BMN1R2G.
HQonline
Datasheet11 páginasHace 17 años
IHS
Mouser
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+0.00%
Modelos CAD
ORIGENeCADmCADARCHIVOS
Component Search Engine
SímboloFootprint
3DDescargar
EE Concierge
SímboloFootprint
Ultra Librarian
Descargar
La página web del socio se abrirá en una nueva pestaña al descargar sus modelos CAD
Cadena de suministros
Country of OriginThailand
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2006-03-03
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 2 years ago)
LTB Date2023-12-15
LTD Date2024-12-15
Manufacturer Lifecycle StatusLAST SHIPMENTS (Last Updated: 2 years ago)
Componentes relacionados
NLAS Series DPDT 4.5 V 0.65 Ohm SMT Dual Ultra-Low RON Analog Switch - QFN-16
NLAS Series DPDT 4.5 V 0.5 Ohm SMT Dual Ultra-Low Analog Switch - QFN-16W
Non-Inverting Surface Mount RoHS Compliant Lead Free Switch IC 69dB 3pF 400mOhm 51pC
Texas InstrumentsTS3A44159RSVR
3.3V, 2:1 (SPDT), 4-channel, analog switch, 0.4Ω Ron 16-UQFN -40 to 85
Texas InstrumentsTS3A225ERTER
100-mΩ audio jack switch with autonomous microphone & ground detection 16-WQFN -40 to 85
Texas InstrumentsTS3A4751RUCR
3.3V, 1:1 (SPST), 4-channel, analog switch, 0.9Ω Ron, 1.8V compatible logic 14-QFN -40 to 85
Descripciones
Descripciones de onsemi NLAS4783BMN1R2G suministradas por sus distribuidores.
Analog Switch, Triple SPDT, High Speed, Low-Voltage, 1 ohm CMOS
Ic, analog Switch, triple, spdt, llcc,16Pin, plastic |Onsemi NLAS4783BMN1R2G
Analog Switch Triple SPDT 16-Pin QFN EP T/R
ANALOGUE SWITCH, 3 CH, SPDT, 1R2, QFN-16
Switches- General Purpose LOG ANALOG SWITCH
SPDT, 3 Func, 1 Channel, CMOS, QCC16
Triple SPDT 1.0 ohm RON Switch
ANALOGUE SWITCH, 3 CH, SPDT, 1R2, QFN-16; No. of Channels: 3Channels; Analogue Switch Type: SPDT; On State Resistance Max: 1.2ohm; Supply Voltage Range: 1.65V to 4.5V; Analogue Switch Case: QFN; No. of Pins: 16Pins; Operating Temperature Min: -40°C; Operating Temperature Max: 85°C; Product Range: -; Automotive Qualification Standard: -; MSL: MSL 1 - Unlimited; SVHC: No SVHC (27-Jun-2018)