onsemi NCV4276DT33RKG
60dB(100Hz) 220¦ÌA Fixed 400mA 1 3.3V 4.5V 3.3V 45V 1.332V@ 250mA 35mV 25mV DPAK-5 , 2.38mm
Obsolete
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para onsemi NCV4276DT33RKG.
IHS
Datasheet26 páginasHace 14 años
HQonline
Upverter
onsemi
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+0.00%
Modelos CAD
ORIGENeCADmCADARCHIVOS
EE Concierge
Cadena de suministros
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2004-06-30
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 7 months ago)
Componentes relacionados
NCV4276C Series 5 V 400 mA SMT Fixed Low-Drop Voltage Regulator - DPAK-5
70dB(100Hz) 200¦ÌA Fixed 400mA 1 3.3V 4.5V 3.3V 45V 20mV 15mV DPAK-5 , 6.73mm*6.22mm*2.38mm
Texas InstrumentsTPS7A6133QKVURQ1
Automotive 300-mA, off-battery (40-V), low-IQ, low-dropout voltage regulator with enable
Texas InstrumentsTPS7A6033QKVURQ1
Active Lead Free Positive GULL WING Linear Voltage Regulator IC -40C~150C 300mA 2.52mm 0.3V
STMicroelectronicsL5300RPTTR
Fixed Positive LDO Regulator, 5V, 0.5V Dropout, BICMOS, PSSO4
LDO Regulator Pos 5V 0.35A Automotive AEC-Q100 5-Pin(4+Tab) DPAK T/R
Descripciones
Descripciones de onsemi NCV4276DT33RKG suministradas por sus distribuidores.
400 mA LDO Linear Voltage Regulator with Enable 3.3 V, 4%
NCV4276 Series 400 mA 3.3 V Fixed Output LDO Voltage Regulator - DPAK-5
Ic,volt Regulator,fixed,+3.3V,bipolar,sip,5Pin,plastic |Onsemi NCV4276DT33RKG
LDO Regulator Pos 3.3V 0.4A Automotive 5-Pin(4+Tab) DPAK T/R
400 MILLIAMP LOW-DROP VOLTAGE REGULATOR Fixed Positive LDO Regulator, 3.3V, 1.332V Dropout, BIPolar, PSSO4
IC REG LINEAR FIXED POS LDO REG
NCV4276 Tape & Reel (TR) Surface Mount Over Temperature Reverse Polarity Short Circuit voltage regulator linear 1.332V 2.38mm 400mA -40C~150C