onsemi NCV303LSN30T1G
NCP303 Series 3 V Threshold 10 V Supply CMOS Voltage Detector - TSOP-5
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para onsemi NCV303LSN30T1G.
IHS
Datasheet27 páginasHace 4 años
Master Electronics
JRH Electronics
onsemi
Newark
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+13.23%
Modelos CAD
ORIGENeCADmCADARCHIVOS
Component Search Engine
SímboloFootprint
3DDescargar
EE Concierge
SímboloFootprint
SnapEDA
Footprint
Descargar
Ultra Librarian
Descargar
La página web del socio se abrirá en una nueva pestaña al descargar sus modelos CAD
Cadena de suministros
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2000-07-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Componentes relacionados
NCP302 Series 3 V Threshold 10 V Supply Voltage Supervisor Detector - TSOP-5
NCP300 Series 3 V Threshold 10 V Supply Voltage Supervisor Detector - TSOP-5
NCP303 Series 3 V Threshold 10 V Supply Voltage Supervisor Detector - TSOP-5
Descripciones
Descripciones de onsemi NCV303LSN30T1G suministradas por sus distribuidores.
Processor Supervisor 3V 1 Active Low/Open Drain Automotive AEC-Q100 5-Pin TSOP T/R
Voltage Detector Series with Programmable Delay - Auto Rated
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) NCV303 DETECTION THRESHOLD VOLTAGE IS 3.0V supervisor 1.5V 3mm Adjustable/Selectable 1.3muA
V DETECTOR, 3VTH, OP DRN, ACT LW, 5TSOP; Threshold Voltage: 3V; No. of Supervisors / Monitors: 1Monitors; Supply Voltage Min: 800mV; Supply Voltage Max: 10V; Reset Type: Active-Low; Digital IC Case: TSOP; No. of Pins: 5Pins; De