onsemi NCL30060B3DR2G
LED DRVR Flyback/Buck 1-CH PWM 12.5V 1.6mA -40°C to 105°C 7-Pin SOIC T/R
Obsolete
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para onsemi NCL30060B3DR2G.
IHS
Datasheet17 páginasHace 8 años
Future Electronics
onsemi
Augswan
Farnell
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+0.00%
Modelos CAD
ORIGENeCADmCADARCHIVOS
Ultra Librarian
SímboloFootprint
Descargar
La página web del socio se abrirá en una nueva pestaña al descargar sus modelos CAD
Cadena de suministros
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2017-08-15
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 days ago)
LTB Date2022-04-01
LTD Date2022-10-01
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 days ago)
Descripciones
Descripciones de onsemi NCL30060B3DR2G suministradas por sus distribuidores.
Avnet Japan
LED Driver 1.8V/2.5V/3.3V/5V/9V/12V/15V/18V/24V 7-Pin SOIC T/R
LED DRIVER, BUCK, FLYBACK, 13.75V, SOIC7
LED Lighting Drivers LED DRIVER W/ HV START
IC LED DRIVER OFFL NO 3A 7SOIC
Tape & Reel (TR) Flyback Step-Down (Buck) Surface Mount ACTIVE (Last Updated: 6days ago) led driver 3A 30V -40C~105C TJ
NCL30060 - HIGH POWER FACTOR OFF
Led Driver, Buck, Flyback, 13.75V, Soic7; Device Topology:Buck, Flyback; Input Voltage Min:30V; Input Voltage Max:700V; Output Voltage Max:-; Output Current Max:3A; Switching Frequency:-; No. Of Outputs:1Outputs; Ic Mounting:Smd; Rohs Compliant: Yes |Onsemi NCL30060B3DR2G