Omron Z-15GW4-B7-K
Switch Snap Action SPDT Hinge Lever Screw 15A 480VAC 250VDC 0.01N Screw Mount
Ficha técnica
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Omron Z-15GW4-B7-K.
Electro Sonic
Datasheet28 páginasHace 2 años
Datasheet1 páginasHace 21 años
Datasheet28 páginasHace 1 años
Datasheet25 páginasHace 10 años
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-16.22%
Componentes relacionados
HoneywellBZ-2RW863-A2
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, 0.5A, 125VDC, 12.7mm, Screw Terminal, Panel Mount
HoneywellBZ-2RQ1-A2
Switch, Large, Basic, Precision Snap Acting, SPDT, Bushing Mount, Screw Terminal
Switch Snap Action SPDT Short Roller Lever Screw 15A 480VAC 250VDC 1.56N Screw Mount
HoneywellBZ-2R-A2
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, 0.5A, 125VDC, 0.51mm, Screw Terminal, Panel Mount
Snap Action Switch, Hinge Roller, Lever Actuator, SPDT, 15 A at 480 V AC Contact Rating
Switch Snap Action SPDT Pin Plunger Screw 15A 480VAC 250VDC 3.42N Screw Mount
Descripciones
Descripciones de Omron Z-15GW4-B7-K suministradas por sus distribuidores.
Snap Action Switch, Hinge, Lever Actuator, SPDT, 15 A at 480 V AC Contact Rating
RELAY; E-MECH; GEN PURP; SPDT; CUR-RTG 10A; CTRL-V 24DC; VOL-RTG 120/240 AC; 28 DC
Gp Basic Sw, Spdt, 15A, 250V/14V, 0.274N; Microswitch Type:Snap Action; Microswitch Actuator:Low-Force Hinge Lever; Contact Configuration:Spdt; Switch Terminals:Screw; Contact Current Max:15A; Contact Voltage Dc Nom:14V |Omron Industrial Automation Z-15GW4-B7-K