Omron Z-15GW227755-B
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Short Hinge Roller Lever Screw 15A 500VAC 250VDC 186.42VA 1.77N Screw Mount
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Omron Z-15GW227755-B.
IHS
Datasheet28 páginasHace 10 años
Electro Sonic
Sager Electronics
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+0.00%
Cadena de suministros
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.40
Introduction Date2007-03-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2014-03-31
LTD Date2014-03-31
Componentes relacionados
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Plunger 15A 250VAC 250VDC 186.42VA 3.43N Panel Mount Screw
SNAP ACTING/LIMIT SWITCH SPDT MOMENTARY 15A 14VDC 2.4mm PANEL MOUNT
Snap Action Switch N.O./N.C. SPDT Short Hinge Roller Lever Screw 15A 500VAC Screw Mount
Honeywell11SM38
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Plunger Screw 5A 250VAC 30VDC 1.39N Screw Mount
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, 5A, 30VDC, 6mm, Screw Terminal, Short Roller Lever Actuator, Panel Mount
PanasonicAZH1021
Switch Limit N.O./N.C. SPDT Top Roller Lever Screw 5A 250VAC 250VDC 2.45N Linear Screw Mount
Descripciones
Descripciones de Omron Z-15GW227755-B suministradas por sus distribuidores.
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, 15A, 14VDC, 2.4mm, Screw Terminal, Short Hinge Roller Lever Actuator, Panel Mount
On-Mom SPDT 1.8N 2.4mm 10000000Cycles 500000Cycles 15A(AC),6A(DC) SPDT , 49.2mm*17.45mm
SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V