Omron XW5G-P1.5-1.2-1
Ground Multi Conductor Din Rail Ter. + 3 Push-in Plus Con.s For Mounting on Ts 35, X-sectio...
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Omron XW5G-P1.5-1.2-1.
IHS
Datasheet12 páginasHace 10 años
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+0.00%
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.90.40.00
Introduction Date2016-06-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descripciones
Descripciones de Omron XW5G-P1.5-1.2-1 suministradas por sus distribuidores.
OMRON INDUSTRIAL AUTOMATION XW5G-P1.5-1.2-1 DIN Rail Mount Terminal Block, Grounding, 3 Ways, 28 AWG, 14 AWG, 1.5 mm, Push InNew
Terminal Block, Din Rail, 3Pos, 14Awg; No. Of Positions:3Ways; Wire Size Awg Min:28Awg; Wire Size Awg Max:14Awg; Conductor Area Csa:1.5Mm2; Wire Connection Method:push In; Rated Current:-; Rated Voltage:500V; No. Of Levels:1; Productrohs Compliant: Yes