Omron A22R-TB-10M
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 240VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Obsolete
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Omron A22R-TB-10M.
IHS
Datasheet33 páginasHace 14 años
Electro Sonic
Cadena de suministros
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2016-02-29
LTD Date2016-02-29
Componentes relacionados
Switch Actuators Non-lighted PB Yello w,1NC
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 8A, 24VDC, Snap On Terminal, Panel Mount
Switch Push Button N.O. SPST Round Plunger 3A 250VAC 24VDC Momentary Contact Panel Mount Screw
APEM1222MA
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 8A, 12VDC, Screw Terminal, Panel Mount-threaded
Descripciones
Descripciones de Omron A22R-TB-10M suministradas por sus distribuidores.
SWITCH PUSH SPST-NO 10A 120V