Omron A22MR02M
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
Production
Precio y existencias
DistributorSKUMinPkg
North Star MicroNS-A22-MR-02MContacto
>1wk
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Omron A22MR02M.
IHS
Datasheet30 páginasHace 10 años
Master Electronics
Mouser
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2001-11-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2018-03-31
LTD Date2018-06-30
Componentes relacionados
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount-threaded
Descripciones
Descripciones de Omron A22MR02M suministradas por sus distribuidores.
Switch Push Button N.C. DPST Mushroom Button 10A 440VAC 380VDC Momentary Contact Screw Panel Mount
Switches - 22mm Pushbutton DPST-NC MOM RND RED 40mm mushroom head