Ohmite TBH25P1K50JE
Res Thick Film 1.5K Ohm 5% 25W ±50ppm/C Molded TO-220 RDL Automotive Tube
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Ohmite TBH25P1K50JE.
IHS
Farnell
Sager Electronics
Tendencia de 3 meses:
+20.36%
Cadena de suministros
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2005-11-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Componentes relacionados
Res Thick Film 1.5K Ohm 5% 35W ±50ppm/°C Molded TO-220 RDL Tube
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 5W, 1500ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 10W, 1500ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Res Thick Film 1.5K Ohm 5% 50W ±150ppm/C Molded TO-220 RDL Tube
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 1500ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 1.5kOhm 0.6W
Descripciones
Descripciones de Ohmite TBH25P1K50JE suministradas por sus distribuidores.
RESISTOR, THICK FILM, RES 1.5 KILOHMS, PWR-RTG 25 W, TOL 5%,RADIAL, TO-220,HEAT SINK
TO-220-2 FIXED RESISTOR TBH 0.402Lx0.187W 10.20mmx4.75mm 25W 1.5kOhm ±50ppm/C
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 25W, 1500ohm, 350V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Thick Film Resistor, 1.5Kohm, 25W, 5%; Resistance:1.5Kohm; Product Range:Tbh Series; Power Rating:25W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case/Package:To-220; Voltage Rating:350V; Resistor Technology:Thick Film; Product Diameter:-Rohs Compliant: Yes |Ohmite TBH25P1K50JE