NMB 2004KL-01W-B50-B00
DC Fan Axial Ball Bearing 5V 4.5V to 6V 10.2CFM 34dB 50 X 50 X 10mm
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para NMB 2004KL-01W-B50-B00.
IHS
Datasheet2 páginasHace 0 años
DigiKey
Farnell
Electro Sonic
Sager Electronics
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-6.56%
Cadena de suministros
Introduction Date2016-08-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
DC Fans DC Fan, 40x10mm, 5VDC, 8CFM, 1.08W, 32dBA, 7000RPM, 0.19inch H2O, Vapo, Auto Restart
DC Fan Axial Ball Bearing 12V 10.2V to 13.8V 10.2CFM 34dB 50 X 50 X 10mm
DC Fans DC Axial Fan, 50x50x10mm, 12VDC, 10.2CFM, Rib Mount, 3-Leads, Lock Rotor Sensor
Sunon FansKDE0505PFB1-8
FAN,5VDC,10.2CFM,51X51X10,0.9W BALL,12"LEADS,UL/TUV,170mA,
52 mm x 52 mm x 10.5 mm Tube Axial Fan 12 VDC Ball Bearing 12CFM 37.8dBA 12" Wires
DC Fan Axial Ball Bearing 12V 8V to 13.8V 12.7CFM 35.1dB 50 X 50 X 10.5mm High Speed
Descripciones
Descripciones de NMB 2004KL-01W-B50-B00 suministradas por sus distribuidores.
DC Fans DC Axial Fan, 50x50x10mm, 5VDC, 10.2CFM, Rib Mount, Lead Wires
FAN, 50MM, 5VDC; Supply Voltage: 5V; Current Type: DC; Fan Frame Size: 50mm; External Depth: 10mm; Noise Rating: 34dBA; Flow Rate - Imperial: 10.2cu.ft/min; Flow Rate - Metric: 0.29m³/min; Bearing Type: Ball; Power Connection Ty
Axial Fan, 50Mm, 5Vdc, 300Ma; Supply Voltage Vdc:5V; Fan Frame Type:Square; Fan Frame Size:50Mm; External Depth:10Mm; Bearing Type:Ball Bearing; Air Flow - Cfm:10.2Cfm; Noise Rating:34Dba; Power Rating:1.5W; Rated Speed:5500Rpm Rohs Compliant: Yes |Nmb Technologies 2004KL-01W-B50-B00