NIC Components NMC1206X7R224K50TRPLP3KF
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.22uF, Surface Mount, 1206
IHS
Datasheet4 páginasHace 9 años
Componentes relacionados
Yageo GroupC1206C224K3RACTU
1206 C 220NF CERAMIC MULTILAYER CAPACITOR, 25 VDC, +125DEGC, X7R DIELEC, +/-10%
Yageo GroupC1206C224K5RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors Mlcc - Smd/Smt 50V 0.22Uf X7R 1206 10%
Cap Ceramic 0.22uF 50V X7R 10% Pad SMD 1206 125C Automotive T/R
Surface Mount Ceramic Multilayer Capacitor 0.22uF 10% X7R 25V 1206 Paper T/R
Surface Mount Ceramic Multilayer Capacitor 0.22uF 10% X7R 50V 1206 Blister T/R
Samsung Electro-MechanicsCL31B224KBFNNNE
50V 220nF X7R 卤10% 1206 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Descripciones
Descripciones de NIC Components NMC1206X7R224K50TRPLP3KF suministradas por sus distribuidores.
NMC Series 1206 0.22 uF 50 V ±10 % Tolerance X7R SMT Ceramic Capacitor
Cap Ceramic 0.22uF 50V X7R 10% Pad SMD 1206 125C T/R
Ceramic Capacitors; MLCC X7R Dielectric; Class II Semi-Stable TC
CERAMIC CAPACITOR 1206 ceramic capacitor 15% ppm/C 10% 220nF 50V
Cap, 0.22Uf, 50V, Mlcc, 1206; Capacitance:0.22Μf; Voltage(Dc):50V; Capacitor Case/Package:1206 [3216 Metric]; Capacitance Tolerance:± 10%; Dielectric Characteristic:X7R; Product Range:Nmc Series; Product Length:3.2Mm Rohs Compliant: Yes |Nic Components NMC1206X7R224K50TRPLP3KF