Nexperia PESD3V3V4UK,132
Very low capacitance unidirectional quadruple ESD protection diode arrays
Obsolete
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Nexperia PESD3V3V4UK,132.
IHS
Datasheet16 páginasHace 15 años
Datasheet15 páginasHace 15 años
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2010-08-31
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 years ago)
LTB Date2016-11-30
LTD Date2017-05-31
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 2 years ago)
Componentes relacionados
PESD3V3L5UK Series 9.5 V 24 pF Uni-Directional ESD Protection Diode - SOT-891
Low capacitance unidirectional fivefold ESD protection diode arrays
TVS Diodes & ESD Suppressors; MMQA5V6T1G; ON SEMICONDUCTOR; 3 V; 8 V; 5.32 V; 5.6 V
MMQA Series 6.51 V 24 W Unidirectional Zener Transient Voltage Suppressor SC-74
MMQA Series 7.14 V 150 W Unidirectional Zener Transient Voltage Suppressor SC-74
Descripciones
Descripciones de Nexperia PESD3V3V4UK,132 suministradas por sus distribuidores.
Trans Voltage Suppressor Diode, 25W, 3.3V V(RWM), Unidirectional, 4 Element, Silicon
ESD Suppressor TVS 3.3V Automotive 6-Pin XSON T/R
25 W UNIDIRECTIONAL 4 ELEMENT SILICON TVS DIODE
TVS-DIODE, 25W, 9.5V, UNIDIRECTIONAL, SOT-891; TVS Polarity:Unidirectional; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm:3.3V; Breakdown Voltage Range:5.3V to 5.9V; Clamping Voltage Vc Max:9.5V; Peak Pulse Current Ippm:2.7A; No. of Pins:6 ;RoHS Compliant: Yes