Newhaven Display NHD-3.5-320240FT-CSXN-CTP
3.5" TFT Color LCD Capacitive Touch Panel Module
Ficha técnica
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Master Electronics
Datasheet12 páginasHace 8 años
RS (Formerly Allied Electronics)
Descripciones
Descripciones de Newhaven Display NHD-3.5-320240FT-CSXN-CTP suministradas por sus distribuidores.
HDMI TFT MODULE, 3.5IN, SUNLIGHT READABLE, TOUCH, EVE2 SERIES
3.5" EVE2 TFT SUNL MODULE CAP TO
Newhaven 320x240 Transmissive 3.5(Inch) EVE2 TFT SunL Module Cap Touch @ 3.3 and SPI Interface Interface with (CN1): Male IDC Box Header; 20-pin; 2x10; 2.54mm pitch (CN2): Top-contact FFC Connector; 20-pin; 1.00mm pitch Connector and FT813 Controller. PN - NHD-3.5-320240FT-CSXN-CTP