Murata LQH31MN270K03L
General Purpose Inductor, 27uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, , 3216/1206
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Murata LQH31MN270K03L.
Componentes relacionados
General Purpose Inductor, 27uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
General Purpose Inductor, 27uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
General Purpose Inductor, 27uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Ind Power Chip Unshielded Wirewound 27uH 10% 1MHz Ferrite 180mA 0806 Embossed T/R
General Purpose Inductor, 27uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
Inductor RF Shielded Multi-Layer 27uH 10% 1MHz 40Q-Factor Ferrite 0.005A 0.9Ohm DCR 1206 T/R
Descripciones
Descripciones de Murata LQH31MN270K03L suministradas por sus distribuidores.
Inductor General Purpose Chip Unshielded Wirewound 27uH 10% 1MHz 40Q-Factor Ferrite 85mA 4.42Ohm DCR 1206 Embossed T/R
INDUCTOR, 27µH, 10%, 1206 CASE; Inductance: 27µH; Product Range: -; DC Current Rating: 85mA; High Frequency Inductor Case: 1206 [3216 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 3.4ohm; Inductance Tolerance: ±
INDUCTOR, 1206 CASE, 27µH, 10%; Inductance:27µH; Inductance Tolerance:± 10%; DC Resistance Max:3.4ohm; DC Current Rating:85mA; Self Resonant Frequency:13MHz; Core Material:Ferrite; Inductor Case Style:1206; No. of Pins:2; DC Current Max:85mA; Inductor Type:Wirewound; Package / Case:1206; Q @ Vr F:40; Q Factor @ Frequency:40 @ 2.5MHz; Resistance:3.4ohm; Resonant Frequency:13MHz; Series:LGH31