Murata LQH31HNR14K03L
Inductor RF Chip Wirewound 145nH 10% 1MHz 60Q-Factor Ferrite 700mA 79.3mOhm DCR 1206 T/R
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Murata LQH31HNR14K03L.
_legacy Avnet
Datasheet2 páginasHace 15 años
element14 APAC
element14
Ciiva
Geoflip
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-40.64%
Componentes relacionados
Ind Chip Molded Bobbin Core 150nH 10% 25.2MHz 35Q-Factor Ferrite 730mA 1812 T/R
General Purpose Inductor, 0.15uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
General Purpose Inductor, 0.15uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3216/1206
Ind Chip Wirewound 150nH 10% 100MHz 50Q-Factor Alumina 0805 T/R
General Purpose Inductor, 0.14uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Descripciones
Descripciones de Murata LQH31HNR14K03L suministradas por sus distribuidores.
General Purpose Inductor, 0.145uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3216/1206
Wirewound Inductor, 145 nH, 79.3 Milliohm, ± 10%, 500 MHz, 700 mA, 1206 [3216 Metric]
LQH31H Series 1206 145 nH ±10% 700mA 0.061 Ohm SMT Unshielded Wirewound Inductor
INDUCTOR, 145NH, 10%, 1206 CASE; Inductance: 145nH; Product Range: -; DC Current Rating: 700mA; High Frequency Inductor Case: 1206 [3216 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.061ohm; Inductance Tolera
INDUCTOR, 1206 CASE, 145NH, 10%; Inductance:145nH; Inductance Tolerance:± 10%; DC Resistance Max:0.061ohm; DC Current Rating:700mA; Self Resonant Frequency:500MHz; Core Material:Ferrite; Inductor Case Style:1206; No. of Pins:2; DC Current Max:700mA; Inductor Type:Wirewound; Package / Case:1206; Q @ Vr F:60; Q Factor @ Frequency:60 @ 100MHz; Resistance:0.061ohm; Resonant Frequency:500MHz; Series:LGH31