Multicomp MCMR06X1303FTL
Res General Purpose Thick Film 0603 130k Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Ceramic Paper T/R
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Multicomp MCMR06X1303FTL.
Tendencia de 3 meses:
-12.10%
Introduction Date2013-06-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Componentes relacionados
Res Sulfur Resistant Thick Film 0603 130k Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Ceramic Paper T/R
PanasonicERJ3EKF1303V
Res Thick Film 0603 130K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
100mW Thick Film Resistors 75V ±1% ±100ppm/℃ 130kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupAC0603FR-07130KL
Res Thick Film 0603 130K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC0603FR-07130KL
100Mw Thick Film Resistors 100Ppm/ 1% 130K 0603 Chip Resistor Surface Mount Rohs
Descripciones
Descripciones de Multicomp MCMR06X1303FTL suministradas por sus distribuidores.
Avnet Japan
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 130000ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Surface Mount Chip Resistor, Ceramic, Mcmr Series, 130 Kohm, 100 Mw, 1%, 75 V, 0603 [1608 Metric] Rohs Compliant: Yes |Multicomp Pro MCMR06X1303FTL
RES, 130K, 1%, 0.1W, 0603, CERAMIC; Resistor Case Style: 0603 [1608 Metric]; Resistance: 130kohm; Product Range: MCMR Series; Voltage Rating: 75V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 100mW; Resistance Toleranc