Multicomp MCMR06W3304FTL
Res General Purpose Thick Film 0603 3.3M Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Ceramic Paper T/R
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Multicomp MCMR06W3304FTL.
IHS
Datasheet12 páginasHace 12 años
Farnell
Tendencia de 3 meses:
-5.03%
Introduction Date2013-06-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
Yageo GroupRC0603FR-073M3L
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±1% 3.3MΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0603 3.3M Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupAC0603FR-073M3L
Res Thick Film 0603 3.3M Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC0603FR-133M3L
Res Thick Film 0603 3.3M Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Epoxy Pad SMD T/R
100mW Thick Film Resistors 75V ±1% ±100ppm/℃ 3.3MΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0603 3.4M Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Descripciones
Descripciones de Multicomp MCMR06W3304FTL suministradas por sus distribuidores.
Avnet Japan
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 3300000ohm, 75V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Surface Mount Chip Resistor, Ceramic, Mcmr Series, 3.3 Mohm, 100 Mw, 1%, 75 V, 0603 [1608 Metric] Rohs Compliant: Yes |Multicomp Pro MCMR06W3304FTL
RES, 3M3, 1%, 0.1W, 0603, CERAMIC; Resistor Case Style: 0603 [1608 Metric]; Resistance: 3.3Mohm; Product Range: MCMR Series; Voltage Rating: 75V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 100mW; Resistance Tolerance