MCC SMBJP6KE20A-TP
600W 22A 1Ã×A 27.7V 19V 17.1V 21V Unidirectional DO-214AA(SMBJ) Tvs Rohs
Cadena de suministros
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Componentes relacionados
BournsSMBJ20A
TVS Diode, SMBJ Series, Unidirectional, 20 V, 32.4 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins
BournsSMBJ18A
20.6A 600W 29.2V 20V Unidirectional 18V SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
BournsSMBJ17A
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 17V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
Diodes Inc.SMBJ18A-13-F
SMBJ18A Series 18 V 600 W Surface Mount Uni-Directional TVS Diode - DO-214AA
600 W 22 V Uni Directional Surface Mount Transient Voltage Suppressor Diode
onsemiSMBJ20A
Diode TVS Single Uni-Dir 20V 600W 2-Pin DO-214AA T/R
Descripciones
Descripciones de MCC SMBJP6KE20A-TP suministradas por sus distribuidores.
TVS Diode Single Uni-Dir 17.1V 600W 2-Pin SMB T/R
ESD Suppressors / TVS Diodes 27.7V 600W 22A
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 17.1V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
600W Transient Voltage Suppressor / 13" Reel
TVS DIODE 17.1VWM 27.7VC DO214AA
600W 22A 27.7V 19V SMB(DO-214AA) 2.44mm