MCC SMBJP6KE13A-TP
TVS Diode Single Uni-Dir 11.1V 600W 2-Pin SMB T/R
Cadena de suministros
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Componentes relacionados
BournsSMBJ11A
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 11V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
BournsSMBJ12A
TVS Diode, Unidirectional, 12 V, 600 W, 13.3 Vbr-14.7 Vbr, 19.9 Vcl, DO-214AA
BournsSMBJ13A
28A 600W 21.5V 14.4V Unidirectional 13V SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Diodes Inc.SMBJ12A-13-F
Protection Tvs Unidirectional Smb 600W 12.0V Rohs 3K Rohs Compliant: Yes
onsemiSMBJ14A..
SMBJ Series 600 W 14 V Uni-Directional Surface Mount TVS Diode - DO-214AA
Diodes Inc.SMBJ13A-13-F
Tvs Diode, 600W, 13V, Unidir, Smb Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. SMBJ13A-13-F
Descripciones
Descripciones de MCC SMBJP6KE13A-TP suministradas por sus distribuidores.
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 11.1V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
600W Transient Voltage Suppressor / 13" REEL
TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC DO214AA
600W 33.5A 18.2V 12.4V SMB(DO-214AA) 2.44mm