Mean Well XTR-480-36LA
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 478.8W, Hybrid
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Mean Well XTR-480-36LA.
element14 APAC
Datasheet11 páginasHace 9 años
Tendencia de 3 meses:
-21.21%
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2025-03-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descripciones
Descripciones de Mean Well XTR-480-36LA suministradas por sus distribuidores.
DIN Rail Power Supplies 478.8W 3phase 320-600Vac 36V 13.3A Lever-Actuated terminal
36V 13.3A DIN Rail Power Supply, Three Phase AC Input, Lever-Actuated Terminal, 36 Volts 13.3 Amps
Power Supply, Ac-Dc, 36V, 13.3A Rohs Compliant: Yes |Mean Well XTR-480-36LA
Switching power supply; DIN; 478.8W; 36V; 13.3A; 320-600VAC; 450-800VDC
POWER SUPPLY, AC-DC, 36V, 13.3A;