Mean Well XTR-480-24LA
24V 20A DIN Rail Power Supply, Three Phase AC Input, Lever-Actuated Terminal, 24 Volts 20 Amps
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Mean Well XTR-480-24LA.
element14 APAC
Datasheet11 páginasHace 9 años
Tendencia de 3 meses:
+12.35%
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2025-03-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descripciones
Descripciones de Mean Well XTR-480-24LA suministradas por sus distribuidores.
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 480W, Hybrid
DIN Rail Power Supplies 480W 3phase 320-600Vac 24V 20A Lever-Actuated terminal
POWER SUPPLY, AC-DC, ULTRA SLIM DIN RAIL, 480W, 24VOUT, LEVERACTUATE, XTR SERIE
Power Supply, Ac-Dc, 24V, 20A Rohs Compliant: Yes |Mean Well XTR-480-24LA
Switching power supply; DIN; 480W; 24V; 20A; 320-600VAC; 450-800VDC
POWER SUPPLY, AC-DC, 24V, 20A;