Mean Well HVGC-150-1050A
Power Supply, Ac-dc, 143V, 1.05A, 200-528V in, Sealed, Pfc, Led Driver, HVGC-150 Series
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Mean Well HVGC-150-1050A.
IHS
Datasheet9 páginasHace 4 años
JRH Electronics
Electro Sonic
Component Distributors Inc.
TME
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-9.88%
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-01-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Componentes relacionados
TDK-LambdaLS25-24
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 26.4W, Hybrid
TDK-LambdaLS25-36
Switching Power Supplies 27W 36V 0.75A AC-DC 115-230VAC
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 38.4W, Hybrid
Switched-mode power supply [Omron] S8JXG15024CD Switched-mode power supply 4547648548854
Power Supply; AC-DC; 5V; 10A; 85-264V In; Open Frame; Panel Mount; 50W; S8JX Series
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 1.3A 30W 5-Pin
Descripciones
Descripciones de Mean Well HVGC-150-1050A suministradas por sus distribuidores.
150 Watt Single Output LED Driver Power Supply 1050 mA @ 15-143 Volts
HVGC-150-1050A MEAN WELL LED AC-DC 150 Watt 15~143V/1050mA + More!
AC/DC LED Driver, 150.15 W, 143 VDC, 1.05 A, Constant Current, 180 VAC to 528 VAC, HVGC-150 Series
SPS IP65 150,15W 143V/1050mA CC
LED Power Supplies 150.1W 1050mA15-143V IP65 CC LED PS
I/P 180~528Vac O/P 143V 1050mA Constant Current LED Driver Wide Input Range: 180~528vac IP65, Metal Case
150W 1 180V(AC) 528V(AC) 1.05A , 221mm*68mm*38.8mm
AC/DC LED Power Supply 150.15W Single 5-Pin
LED Driver (CC) 150W 630-1050mA Linear (15-143Vdc) 180-528Vac PFC Non-Dimming (Internal Pot Adj (Io)) IP65 Metal Enclosure
LED DRVR CC AC/DC 15-143V 1.05A
LED DRIVER, CONSTANT CURRENT, 150.15W;